ODIGRANO PREDZADNJE KOLO PRVOG DIJELA SEZONE MALONOGOMETNE LIGE

By | 11. Decembra 2019

Mašinstvo-Filozofija 11:3 (6:1)

Trakić izrešetao Filozofe

Utakmica koja nije imala neki preveliki rezultatski naboj. Na poluvremenu bilo je već visokih 6:1 za Mašince, da bi to do kraja naraslo na velikih 11:3.

Mašinstvo: Trakić 3,5,6,34,36,37,38,39 Osmić 4, Bečirević 10, Nasić 15

Filozofija: Kovačević 8, Selimović 20, Krpić 23

MASINSTVO

ERF- PMF 10:1(4:1)

PMF bez Huremovića doživjeo rezultatski debakl

Još jedna utakmica bez velikog rezultatskog naboja. Na poluvremenu ERF je imao 4:1, da bi na kraju ta prednost se uvećala i iznosila visokih 10:1.

ERF: Saračić 5,6,21 Mrkonjić 14,25,30 Harčin 16,20 Kadrić 24,25

PMF: Šabić 5

FILOZOFIJA

EKONOMIJA-MEDICINA 6:9(3:6)

Utakmica koja je ponudila koliko – toliko neizvjesnosti bar do poluvremena. Medicina je na poluvremenu imala prednost od 6:3. U nastavku se igralo gol za gol, I pored raspoloženog Đafića iz ekipe Ekonomskog fakulteta ipak su Medicinari slavili pobjedu od 9:6.

Ekonomija: Pavić 7,8, 29 Džafić 15,27 Babajić 19

Medicina: Jahić 5,8,15,17,30 Čustović 9,14,15,16

79294681_2566199686996690_2222756016469049344_n

RGGF-TEHNOLOGIJA 4:8 (2:4)

U derbi utakmici ovog kola Tehnologija je savladala RGGF. Da će ovo biti odlična utakmica nagovjestilo je poluvrijeme, kada su Tehnolozi imali prednost od 4:2. U nastavku ipak Tehnolzi ubacuju u brzinu više i slave sa 8:4.

RGGF: Požegić 2 Demirović 13,30 Hamustafić 26

Tehnologija: Čanić 1, Kahvedžić 3,5,15,16,24 Karić 27,30